Истината ни прави свободни

понеделник, 3 март 2014 г.

Путлер нахлу в братска Украйна!



Момчил Дойчев сподели снимка на Потрясающая Русофобия.

Путлер нахлу в братска Украйна! В тази страна живеят 200 000 българи. Тя е част от Старата Велика България, обект на стратегическите български интереси и част от българското жизнено пространство. Затова руското нахлуване в братска Украйна е нападение и над България!

Фашисты будущего будут называть себя антифашистами. (с). Сегодня мы узнали что такое руССкий Фашизм. Маски сброшены. Если российские войска начнут активную фазу агрессии против Украины - начнётся Великая Отечественная война Украинского Народа против российско-фашистских захватчиков и оккупантов! СЛАВА УКРАИНЕ. P.S. Исключить Монстра из ООН!

Отто фон Бисмарк: "Договор, подписанный с Россией, не стоит бумаги, на которой написан."


Я уже немолодая женщина из Днепропетровщины, украинка, говорящая на русском почище многих россиян (училась в русской школе, потому что украинских к тому времени почти в моём городе не осталось),потом всю жизнь учила детей, в том числе и русскому языку, никогда не держала в руках оружие, но если придётся защищаться, я научусь убивать, и рука не дрогнет. Я хочу, чтоб об этом знали не только российские безумцы от политики, но и КАЖДАЯ РОССИЙСКАЯ МАТЬ, которая не протестует, а как бессловесная овца, готова пожертвовать своим сыном ради амбиций злобного и преступного карлика, толкающего Россию в пропасть. Остановите безумцев! Украина не станет на колени. Это будет долгая, изнуряющая БРАТОУБИЙСТВЕННАЯ ВОЙНА, в которой правда и сила родной земли будет НА НАШЕЙ СТОРОНЕ. А вас проклянут и современники, и потомки, потому что такова участь всех захватчиков. (Людмила Бабич • 2 часа назад)



Търсете по книжарниците забележителната книга на философа Ангел Грънчаров ТАЙНСТВОТО НА ЖИВОТА: Въведение в практическата философия, изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2006 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN-13: 978-954-321-246-0, ISBN-10: 954-321-246-5, 317 стр., 10.00 лв. Авторът тръгва от простия факт, че човекът е живот, че ние сме живи и влюбени в живота същества, от което следва, че по никой начин не бива да му изневеряваме: да си мислим, че сме “нещо повече от това”, че сме “нещо повече от него”. Но човекът е и разбиращо същество, което значи, че не се задоволява с “простата даденост” на непосредствения живот, а непрекъснато търси смисъла, неговата ценност за нас самите. Оказва се, че ние живеем като че ли само затова непрекъснато да търсим себе си, което, от друга страна погледнато, означава, че постигаме себе си само когато свободно “правим” себе си, своето бъдеще, а значи и съдбата си. Пътят на живота у човека изцяло съвпада с пътуването към самия себе си, от което не можем да се откажем...

Няма коментари:

Абонамент за списание ИДЕИ